پهنای باند

پهنای باند، پهنای باند اختصاصی و اینترنت وایرلس

درباره ی پهنای باند اختصاصی و اینترنت وایرلس

پیشگامان توسعه ارتباطات در راستای توسعه صنعت IT کشور و پیش برد اهداف اطلاع رسانی به عموم هموطنان گرامی، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ به صورت جدی و با بهره گیری از نیروهای متخصص آغاز نمود و در طول فعالیت موفق به اخذ مجوزهای ISP ،ISDP ،VOIP ،ICT گردید. این گروه، در همین راستا با هدف ارائه ی سرویس های پهنای باند، در سال ۱۳۸۲ موفق به دریافت مجوز ندا (PAP) و در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت پروانه ی ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP)، از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گردید.

هم اکنون این شرکت، با گسترش دامنه فعالیت های خود در سراسر کشور به عنوان گسترده ترین XDSL Provider  در سطح کشور، سرویس های معروف خانواده DSL مانند ADSL2+ / G.SHDSL / VDSL / VDSL2 را ارائه می نماید و هم اکنون با فعالیت در ۳۰ استان و ۲۶۷ شهر و با ۸۰۰ نفر پرسنل به عنوان گسترده‌ترین شبکه خصوصی در سطح کشور، مشغول به ارائه ی سرویس های مبتنی بر IT می باشد.

شرکت پیشگامان، با تکیه بر توان و دانش فرهیختگان و نخبگان کشور و بهره گیری از  به روزترین تجهیزات و فناوری‌ها، پشتیبانی موثر و ۲۴ ساعته از خدمات ارائه شده و سال‌ها تجربه در ارائه ی خدمات اینترنت پرسرعت، همچنین حوزه خدمات پهنای باند و پهنای باند اختصاصی بر پایه ی بسترهای وایرلس، اینترانت و … به ارائه ی سرویس های متنوع پرداخته است.

به همین خاطر در راستای کسب رضایت مندی بیشتر مشترکین توسعه شبکه وایرلس، پوشش گسترده ای در شهر تهران ایجاد شده تا در راستای ارائه ی خدمات تکمیلی به مشتریان محترم، امکان سرویس دهی خاص برای ارگان ها، سازمان ها و شرکت های مختلف و همچنین ارائه ی خدمات، ویژه برج‌ها و مجتمع ها را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

شرکت پیشگامان افتخار دارد تا با بانک ها، بیمه ها، شرکت ها ، بیمارستان ها و مجتمع های تجاری و مسکونی و … در حال ارائه ی خدمات می باشد.

داخلی های واحد پهنای باند: ۲۲۷ و ۲۲۴


تاریخ ثبت: ۳ بهمن ۱۳۹۶

نماینده انحصاری پیشگامان توسعه ارتباطات، دارای مجوز FCP به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
دارای کد عضویت به شماره 31010242 از سازمان نظام صنفی